Výstava kaktusů 2017

Letošní spolková výstava kaktusů proběhne v tradičních prostorách foyer Evropského spolkového domu v termínu 25.-27. května 2017. Otevřeno bude čtvrtek a pátek 9–18 h, v sobotu 9–13 h. Vstup volný.

Únor 2017 - Libor Mejstřík

Dne 2. února přivítáme vzácnou návštěvu až ze vzdálených Třebechovic pod Orebem, cestovatele a kaktusáře Libora Mejstříka. Prosloví přednášku a promítne fotografie ze své cesty do USA.

Pozvánka na přednášku - únor

Vážení kolegové,

dovoluji si vás na tento pátek pozvat na schůzi do Pardubic.

V jejím rámci přiveze plzeňský kaktusář Luboš Kanca film, který je rekonstrukcí poslední přednášky doc. Habermanna s názvem "Lophophorový odkaz doc. V. Habermanna".

Přednáška se uskuteční v pátek 12. 2. od 18:00 mimořádně v prostorách Univerzity Pardubice na Cihelně. Od semaforů u Lídlu zahnete do ulice Studentská a projedete ji až k vysoké budově po pravé straně. Před ní lze zahnout doprava do uličky a zaparkovat potom za onou vysokou budovou. Sejdeme se před vchodem do nízké budovy přímo naproti vchodu do té vysoké. V nově opraveném křídle EB pak máme zamluvenou místnost 01019.

Schůze se vedle domácích zúčastní také členové chrudimského spolku.

 

 

Přednášky pro jaro 2016

Byl aktualizován seznam termínů schůzí spolku a jarní přednášející.

První schůzka bude již tento týden ve čtvrtek s přednáškou Josefa Hodyce z Hradce Králové o kaktusech Mexika.

Výstava kaktusů 2015

Letošní spolková výstava kaktusů proběhne v tradičních prostorách foyer Evropského spolkového domu v termínu 28.-30. května 2015.

Setkání březen 2015

Milí přátelé,

v březnu hostíme další milou návštěvu. Přednášet přijede z Třebechovic pod Orebem Josef Matouš o své cestě do Chile, tamní květeně, moři i gastronomii. Jste srdečně zváni!

Schůzka leden 2015

Příští schůzka se uskuteční 8. ledna 2015. Přednášet bude náš chrudimský kolega Karel Pavlíček.

Joomla templates by a4joomla
Nakladatelství Svět kulturistiky a jeho knihy